Nord Østerdal Elektroservice AS

Ivar Eggestad

Daglig leder - Installatør

Tlf: 911 67 993
E-post: ivar.eggestad@noes.no

Odd Terje Galåen

Saksbehandler

Tlf: 911 42 106
E-post: odd.galaen@noes.no

Petter Jahnsen

Lageransvarlig Os - Saksbehandler

Tlf: 915 38 793
E-post: petter.jahnsen@noes.no

Toril Sølna

Lønn - Personal og regnskapsansvarlig

E-post: toril.solna@noes.no

Steffen Skaret

Elektriker

E-post: steffen.skaret@noes.no

Roger Berget

Elektriker

E-post: roger.berget@noes.no

Morten Meisal

Saksbehandler og elektriker

E-post: morten.meisal@noes.no

Ola Brekken

Service Elektroniker

E-post: ola.brekken@noes.no

Bjørn Olav Ness

Elektriker

E-post: bjorn.ness@noes.no

Stein Andreassen

Elektriker

E-post: stein.andreassen@noes.no

Håvard Østgård

Elektriker

E-post: havard.ostgard@noes.no

Thomas Huru

Elektriker

E-post: thomas.huru@noes.no

Thomas Løkken

Elektriker

E-post: thomas.lokken@noes.no

Marius Breivik

Elektriker

E-post: marius.breivik@noes.no

Sondre Rønning

Lærling

E-post: sondre.ronning@noes.no

Per Ellef Nygard

Lærling

E-post: per.nygard@noes.no